Dzień Otwarty
na budowie

Udział w Dniu Otwartym to doskonała okazja, by poznać technologię budowy z prefabrykatów keramzytowych i skonsultować się ze specjalistami w temacie budowy domu.

W pierwszą sobotę września (2.09.2023 r.) zapraszamy do Chełmka (woj. małopolskie), gdzie pokażemy dom według projektu Abakon 2009 SE 4.

WSTĘP WOLNY! OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:

Dlaczego warto wziąć udział w Dniu Otwartym na budowie?

Obejrzysz dom

 Zobaczysz jak powstaje dom z keramzytu. Pokażemy go zarówno z zewnątrz jak i od środka. Przekonasz się jaki metraż domu będzie dla Ciebie odpowiedni.

Poznasz technologię

Przekonasz się jak wygląda dom budowany z prefabrykatów keramzytowych, dowiesz się z czym wiąże się taka budowa i sam ocenisz czy jest to rozwiązanie dla Ciebie.

Skonsultujesz się ze specjalistą

Porozmawiasz z naszymi doradcami o możliwościach budowy Twojego wymarzonego domu, nawet w 3 miesiące od wbicia pierwszej łopaty!

Jakub Nalepa

Doradca Klienta ABAKON

Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły wydarzenia?

Nasz doradca z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania

Bardzo serdecznie polecam firmę Abakon!
Od samego początku współpraca układała się znakomicie. Na każdym kroku można było liczyć na wsparcie merytoryczne. Firmę zdecydowanie cechuje profesjonalizm i dobre podejście do klienta.
Myślę, że jak ktoś chce wybudować dom bez większego stresu,
to Abakon jest świetnym rozwiązaniem.
Polecam!

Dominik Dobranowski

OPINIA Z GOOGLE

Polecam! Bardzo wysoka jakość obsługi, ekspresowy czas realizacji, bezproblemowy kontakt. Profesjonalna pomoc we wszystkich aspektach budowy domu 🙂 Warto nawiązać współpracę z firmą Abakon. Dziękuję za współpracę i poświęcony czas. Pozdrawiam

Szymon Kamionka

OPINIA Z GOOGLE

Zapisz się na Dzień Otwarty na budowie

  Poznaj technologię budowy z keramzytu

  Budowa domu z prefabrykatów keramzytowych

  Chcesz by Twój dom powstał naprawdę szybko? Postaw na prefabrykaty keramzytowe, dzięki którym dom w stanie surowym zamkniętym powstanie nawet w 3 miesiące!

  Jak budujemy domy z keramzytu?
  Zajmujemy się kompleksową budową domów, a to oznacza, że wspieramy Klienta od etapu szukania działki, poprzez formalności i wszystkie etapu budowy, aż po wykończenie wnętrz pod klucz.

  Jakie są zalety budowy z keramzytu?
  Keramzyt to ekologiczny materiał, wypalany z gliny. Ściany z prefabrykatów keramzytowych są ogniotrwałe, odporne na wilgoć i procesy gnilne. Są na tyle gładkie, że nie wymagają tynkowania.

  Jakie projekty budujemy?
  W swojej ofercie mamy ponad 50 gotowych projektów o zróżnicowanym stylu i metrażu. Budujemy też domy według projektów z innych pracowni. Możemy również stworzyć dla Ciebie projekt indywidualny.

  Czy warto wybudować dom z keramzytu?
  Oprócz szybkiego tempa budowy nasza technologia zapewnia doskonałe parametry każdego domu. Stosowane przez nas materiały i systemy sprawiają, że nasze domy są nie tylko ekologiczne ale też energooszczędne.