Dzień Otwarty
na budowie

Udział w Dniu Otwartym to doskonała okazja, by poznać technologię budowy z prefabrykatów keramzytowych i skonsultować się ze specjalistami w temacie budowy domu.

Już niebawem- 21.10.2023 r. zapraszamy do Studzionki koło Pszczyny (woj. śląskie), gdzie pokażemy dom według projektu Abakon Padiglione 4.

WSTĘP WOLNY! OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:

Dlaczego warto wziąć udział w Dniu Otwartym na budowie?

Obejrzysz dom

 Zobaczysz jak powstaje dom z keramzytu. Pokażemy go zarówno z zewnątrz jak i od środka. Przekonasz się jaki metraż domu będzie dla Ciebie odpowiedni.

Poznasz technologię

Przekonasz się jak wygląda dom budowany z prefabrykatów keramzytowych, dowiesz się z czym wiąże się taka budowa i sam ocenisz czy jest to rozwiązanie dla Ciebie.

Skonsultujesz się ze specjalistą

Porozmawiasz z naszymi doradcami o możliwościach budowy Twojego wymarzonego domu, nawet w 3 miesiące od wbicia pierwszej łopaty!

Marek Mych

Doradca Klienta ABAKON

Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły wydarzenia?

Nasz doradca z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania

ZADZWOŃ

Bardzo serdecznie polecam firmę Abakon!
Od samego początku współpraca układała się znakomicie. Na każdym kroku można było liczyć na wsparcie merytoryczne. Firmę zdecydowanie cechuje profesjonalizm i dobre podejście do klienta.
Myślę, że jak ktoś chce wybudować dom bez większego stresu,
to Abakon jest świetnym rozwiązaniem.
Polecam!

Dominik Dobranowski

OPINIA Z GOOGLE

Polecam! Bardzo wysoka jakość obsługi, ekspresowy czas realizacji, bezproblemowy kontakt. Profesjonalna pomoc we wszystkich aspektach budowy domu 🙂 Warto nawiązać współpracę z firmą Abakon. Dziękuję za współpracę i poświęcony czas. Pozdrawiam

Szymon Kamionka

OPINIA Z GOOGLE

Zapisz się na Dzień Otwarty na budowie

  Poznaj technologię budowy z keramzytu

  Budowa domu z prefabrykatów keramzytowych

  Chcesz by Twój dom powstał naprawdę szybko? Postaw na prefabrykaty keramzytowe, dzięki którym dom w stanie surowym zamkniętym powstanie nawet w 3 miesiące!

  Jak budujemy domy z keramzytu?
  Zajmujemy się kompleksową budową domów, a to oznacza, że wspieramy Klienta od etapu szukania działki, poprzez formalności i wszystkie etapu budowy, aż po wykończenie wnętrz pod klucz.

  Jakie są zalety budowy z keramzytu?
  Keramzyt to ekologiczny materiał, wypalany z gliny. Ściany z prefabrykatów keramzytowych są ogniotrwałe, odporne na wilgoć i procesy gnilne. Są na tyle gładkie, że nie wymagają tynkowania.

  Jakie projekty budujemy?
  W swojej ofercie mamy ponad 50 gotowych projektów o zróżnicowanym stylu i metrażu. Budujemy też domy według projektów z innych pracowni. Możemy również stworzyć dla Ciebie projekt indywidualny.

  Czy warto wybudować dom z keramzytu?
  Oprócz szybkiego tempa budowy nasza technologia zapewnia doskonałe parametry każdego domu. Stosowane przez nas materiały i systemy sprawiają, że nasze domy są nie tylko ekologiczne ale też energooszczędne.