LIVE: wybuduj swój dom w 2024!

Planujesz budowę domu i szukasz technologii w jakiej będzie on wybudowany?

Sprawdź możliwości jakie daje Ci keramzyt!

Zapraszamy na transmisję LIVE, podczas której opowiemy o naszej technologii budowy. Dowiesz się również, co zrobić, żeby otrzymać od nas EKSTRA PREZENT na budowę Twojego wymarzomego domu!

9.12.2023 r. (sobota), godz. 10.00 na naszym fanpage’u na Facebook’u.

  Weź udział w LIVE na naszym kanale na Facebook’u,
  9 grudnia 2023 r. (sob.), godz. 10.00:

  Dlaczego warto wziąć udział w LIVE?

  Dowiesz się czym jest keramzyt

   Opowiemy dlaczego keramzyt jest rewelacyjnym materiałem budowlanym. Poznasz jego właściwości i dowiesz się dlaczego jest coraz częściej wybierany jako budulec.

  Poznasz technologię

  Dowiesz się jak wygląda budowa domu z prefabrykatów keramzytowych i z czym wiąże się taka budowa. Będziesz mógł ocenić czy jest to rozwiązanie dla Ciebie.

  Skonsultujesz się ze specjalistą

  Nasz doradca odpowie na pytania związane z budową Twojego wymarzonego domu, nawet w 3 miesiące od wbicia pierwszej łopaty!

  Marcin Szeliga

  Doradca Klienta ABAKON

  Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły?

  Nasz doradca z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania

  Wypełnij formularz, aby indywidualnie porozmawiać z doradcą lub otrzymać darmową wycenę:

   Bardzo serdecznie polecam firmę Abakon!
   Od samego początku współpraca układała się znakomicie. Na każdym kroku można było liczyć na wsparcie merytoryczne. Firmę zdecydowanie cechuje profesjonalizm i dobre podejście do klienta.
   Myślę, że jak ktoś chce wybudować dom bez większego stresu,
   to Abakon jest świetnym rozwiązaniem.
   Polecam!

   Dominik Dobranowski

   OPINIA Z GOOGLE

   Polecam! Bardzo wysoka jakość obsługi, ekspresowy czas realizacji, bezproblemowy kontakt. Profesjonalna pomoc we wszystkich aspektach budowy domu 🙂 Warto nawiązać współpracę z firmą Abakon. Dziękuję za współpracę i poświęcony czas. Pozdrawiam

   Szymon Kamionka

   OPINIA Z GOOGLE

   Poznaj technologię budowy z keramzytu

   Budowa domu z prefabrykatów keramzytowych

   Chcesz by Twój dom powstał naprawdę szybko? Postaw na prefabrykaty keramzytowe, dzięki którym dom w stanie surowym zamkniętym powstanie nawet w 3 miesiące!

   Jak budujemy domy z keramzytu?
   Zajmujemy się kompleksową budową domów, a to oznacza, że wspieramy Klienta od etapu szukania działki, poprzez formalności i wszystkie etapu budowy, aż po wykończenie wnętrz pod klucz.

   Jakie są zalety budowy z keramzytu?
   Keramzyt to ekologiczny materiał, wypalany z gliny. Ściany z prefabrykatów keramzytowych są ogniotrwałe, odporne na wilgoć i procesy gnilne. Są na tyle gładkie, że nie wymagają tynkowania.

   Jakie projekty budujemy?
   W swojej ofercie mamy ponad 60 gotowych projektów o zróżnicowanym stylu i metrażu. Budujemy też domy według projektów z innych pracowni. Możemy również stworzyć dla Ciebie projekt indywidualny.

   Czy warto wybudować dom z keramzytu?
   Oprócz szybkiego tempa budowy nasza technologia zapewnia doskonałe parametry każdego domu. Stosowane przez nas materiały i systemy sprawiają, że nasze domy są nie tylko ekologiczne ale też energooszczędne.