Odbierz świąteczny prezent:

 

DOKUMENTACJĘ PROJEKTOWĄ ZA 1 ZŁ!

 

Planujesz budowę domu? Odbierz SUPER PREZENT od Św. Mikołaja: dokumentację projektową Twojego nowego domu za 1 zł!

 

 • oszczędzaj czas i zyskaj spokój
 • ciesz się domem dopasowanym do Ciebie
 • otrzymaj dokumentację projektową tylko za 1 zł!

Sprawdź co zyskujesz budując z nami:

time icon
KRÓTKI CZAS REALIZACJI

Technologia budowy z prefabrykatów keramzytowych pozwala na budowę domu nawet w 3 miesiące od wbicia pierwszej łopaty!

 

house icon
KOMPLEKSOWA BUDOWA OD A DO Z

Zajmiemy się Twoją budową od początku do końca. Rozpoczynamy od formalności, poprzez cały proces budowy, aż po wykończenie i oddanie Ci kluczy do gotowego domu.

certificate icon
WYSOKA JAKOŚĆ I KORZYSTNA CENA

Ściany z keramzytu pozwalają na wzniesienie wszystkich murów w zaledwie 1 dzień! Ponieważ są gładkie i suche, prace wykończeniowe można prowadzić od razu.

Odbierz prezent od Św. Mikołaja:
PROJEKT DOMU ZA 1 ZŁ

  Wybudowaliśmy dom z firmą Abakon Bielsko-Biała. Był to najlepszy wybór jaki mogliśmy dokonać przy planowaniu swoich czterech ścian. Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta jak również super kontakt z klientem. Wszystko przebiegało zgodnie z harmonogramem jak również terminowo. Na wielkie słowa podziękowania zasługuje Pan Piotr Stanek inżynier projektu. Człowiek z podejściem do klienta. Zawsze wychodzi na przeciw klientowi i doradza w razie jakiś problemów lub pytań. Kiedykolwiek nie skontaktowaliśmy się z nim zawsze służył pomocą jak również teraz kiedy prace zostały zakończone służy pomocą w sprawach związanych z dopełnieniem formalności i udziela pomocnych rad. Jeśli kiedykolwiek będziemy mieli okazje budować jeszcze raz dom, napewno będzie to Abakon.

  Mateusz Kiszczak

  OPINIA Z GOOGLE

  Bardzo serdecznie polecam firmę Abakon!
  Od samego początku współpraca układała się znakomicie. Na każdym kroku można było liczyć na wsparcie merytoryczne. Firmę zdecydowanie cechuje profesjonalizm i dobre podejście do klienta.
  Myślę, że jak ktoś chce wybudować dom bez większego stresu,
  to Abakon jest świetnym rozwiązaniem.
  Polecam!

  Dominik Dobranowski

  OPINIA Z GOOGLE

  Regulamin:

  1.  W ramach Promocji „Święty Mikołaj” Organizator udzieli promocyjnej ceny na zakup projektu ABAKON – projektu architektoniczno budowlanego w cenie 1 zł netto.
  2. Promocja obejmuje wszystkie projekty autorskie Abakon pod warunkiem, że zakres wykonywanych robót będzie obejmował co najmniej stan podstawowy deweloperski (etap I, II, III).
  3. Promocja obowiązuje w dniu 6.12.2023 r.
  4. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i indywidualnymi rabatami, za wyjątkiem: „Promocji Świątecznej 2023”.
  5. Pełny Regulamin promocji jest dostępny w głównej siedzibie Organizatora, w biurach obsługi klienta lub na indywidualne zapytanie na adres mailowy: biuro@abakon.com.

   

  Budowa domu z prefabrykatów keramzytowych

  Chcesz by Twój dom powstał naprawdę szybko? Postaw na prefabrykaty keramzytowe, dzięki którym dom w stanie surowym zamkniętym powstanie nawet w 3 miesiące!

  Jak budujemy?
  Zajmujemy się kompleksową budową domów, a to oznacza, że wspieramy Klienta od etapu szukania działki, poprzez formalności i wszystkie etapu budowy, aż po wykończenie wnętrz pod klucz.

  Czym wyróżnia się technologia keramzytowa?
  Keramzyt do ekologiczny materiał, wypalany z gliny. Ściany z prefabrykatów keramzytowych są ogniotrwałe, odporne na wilgoć i procesy gnilne. Są na tyle gładkie, że nie wymagają tynkowania.

  Jakie projekty budujemy?
  W swojej ofercie mamy ponad 60 gotowych projektów o zróżnicowanym stylu i metrażu. Budujemy też domy według projektów z innych pracowni. Możemy również stworzyć dla Ciebie projekt indywidualny.

  Czy warto budować dom z keramzytu?
  Oprócz szybkiego tempa budowy nasza technologia zapewnia doskonałe parametry każdego domu. Stosowane przez nas materiały i systemy sprawiają, że nasze domy są nie tylko ekologiczne ale też energooszczędne.