PROMOCJA ŚWIĄTECZNA

 

Planujesz budowę? Nie odkładaj marzeń na później. Skorzystaj z Promocji Świątecznej i otrzymaj prezent: stolarkę okienną do Twojego nowego domu w cenie 5 tys. zł!

 

 • oszczędzaj czas i zyskaj spokój
 • ciesz się domem dopasowanym do Ciebie
 • zyskaj niewiarygodnie niską cenę za całą stolarkę okienną do Twojego nowego domu

Budowa pełna korzyści + świąteczny prezent

Minimum formalności
DOPASOWANY PROJEKT DOMU

Wybierz jeden z 13 projektów domów objętych promocją. Każdy projekt możemy zmodyfikować tak, by w 100 % spełniał Twoje potrzeby i oczekiwania.

Projekt dopasowany
SZYBKA BUDOWA

Budowa z prefabrykatów keramzytowych jest bardzo szybka. Twój dom może być gotowy nawet w 3 miesiące od wbicia pierwszej łopaty!

Fachowe doradztwo
ŚWIĄTECZNY PREZENT

Dołączając do Świątecznej Promocji otrzymujesz od nas stolarkę do całego domu nawet za 5.000,00 zł netto!

Projekty objęte Promocją Świąteczną:

Skorzystaj ze Świątecznej Promocji:

  Wybudowaliśmy dom z firmą Abakon Bielsko-Biała. Był to najlepszy wybór jaki mogliśmy dokonać przy planowaniu swoich czterech ścian. Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta jak również super kontakt z klientem. Wszystko przebiegało zgodnie z harmonogramem jak również terminowo. Na wielkie słowa podziękowania zasługuje Pan Piotr Stanek inżynier projektu. Człowiek z podejściem do klienta. Zawsze wychodzi na przeciw klientowi i doradza w razie jakiś problemów lub pytań. Kiedykolwiek nie skontaktowaliśmy się z nim zawsze służył pomocą jak również teraz kiedy prace zostały zakończone służy pomocą w sprawach związanych z dopełnieniem formalności i udziela pomocnych rad. Jeśli kiedykolwiek będziemy mieli okazje budować jeszcze raz dom, napewno będzie to Abakon.

  Mateusz Kiszczak

  OPINIA Z GOOGLE

  Bardzo serdecznie polecam firmę Abakon!
  Od samego początku współpraca układała się znakomicie. Na każdym kroku można było liczyć na wsparcie merytoryczne. Firmę zdecydowanie cechuje profesjonalizm i dobre podejście do klienta.
  Myślę, że jak ktoś chce wybudować dom bez większego stresu,
  to Abakon jest świetnym rozwiązaniem.
  Polecam!

  Dominik Dobranowski

  OPINIA Z GOOGLE

  Regulamin Promocji Świątecznej 2023:

  1.  W ramach Promocji Świątecznej 2023 Organizator:
   – Dla projektów w wersji REGULAR dostarczy i zamontuje stolarkę w promocyjnej cenie 5.000,00 zł netto.
   – Dla projektów w wersji FLEX i OPEN dostarczy i zamontuje stolarkę w promocyjnej cenie 8.000,00 zł netto. W wersji FLEX i OPEN dodatkowy koszt związany ze zmianą stolarki rozliczany jest jako koszt robót dodatowych.
  2. Promocja obejmuje wybrane projekty autorskie Abakon pod warunkiem, że zakres wykonywanych robót będzie obejmował co najmniej stan podstawowy deweloperski ze stolarką (etap I,II, III i stolarkę).
  3. Promocja trwa od 17.11.2023 do 15.12.2023.
  4. Promocja nie łączy się z innymi promocjami i indywidualnymi rabatami, za wyjątkiem promocji: „Black Friday” oraz „Moc grudniowych prezentów”.
  5. Pełny Regulamin promocji jest dostępny w głównej siedzibie Organizatora, w biurach obsługi klienta lub na indywidualne zapytanie na adres mailowy: biuro@abakon.com.

   

  Budowa domu z prefabrykatów keramzytowych

  Chcesz by Twój dom powstał naprawdę szybko? Postaw na prefabrykaty keramzytowe, dzięki którym dom w stanie surowym zamkniętym powstanie nawet w 3 miesiące!

  Jak budujemy?
  Zajmujemy się kompleksową budową domów, a to oznacza, że wspieramy Klienta od etapu szukania działki, poprzez formalności i wszystkie etapu budowy, aż po wykończenie wnętrz pod klucz.

  Czym wyróżnia się technologia keramzytowa?
  Keramzyt do ekologiczny materiał, wypalany z gliny. Ściany z prefabrykatów keramzytowych są ogniotrwałe, odporne na wilgoć i procesy gnilne. Są na tyle gładkie, że nie wymagają tynkowania.

  Jakie projekty budujemy?
  W swojej ofercie mamy ponad 60 gotowych projektów o zróżnicowanym stylu i metrażu. Budujemy też domy według projektów z innych pracowni. Możemy również stworzyć dla Ciebie projekt indywidualny.

  Czy warto budować dom z keramzytu?
  Oprócz szybkiego tempa budowy nasza technologia zapewnia doskonałe parametry każdego domu. Stosowane przez nas materiały i systemy sprawiają, że nasze domy są nie tylko ekologiczne ale też energooszczędne.