LIVE: spacer po domu z keramzytu

Planujesz budowę domu i szukasz technologii w jakiej będzie on wybudowany?

Sprawdź możliwości jakie daje Ci keramzyt!

Zapraszamy na transmisję LIVE, na której powiemy o faktach i mitach budowy z keramzytu oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

21.10.2023 r. (sobota), godz. 10.00 na naszym fanpage’u na Facebook’u.

  Dlaczego warto wziąć udział w LIVE?

  Dowiesz się czym jest keramzyt

   Opowiemy dlaczego keramzyt jest rewelacyjnym materiałem budowlanym. Poznasz jego właściwości i dowiesz się dlaczego jest coraz częściej wybierany jako budulec.

  Poznasz technologię

  Dowiesz się jak wygląda budowa domu z prefabrykatów keramzytowych i z czym wiąże się taka budowa. Będziesz mógł ocenić czy jest to rozwiązanie dla Ciebie.

  Skonsultujesz się ze specjalistą

  Nasz doradca odpowie na pytania związane z budową Twojego wymarzonego domu, nawet w 3 miesiące od wbicia pierwszej łopaty!

  Marcin Szeliga

  Doradca Klienta ABAKON

  Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły?

  Nasz doradca z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania

  Wypełnij formularz, aby indywidualnie porozmawiać z doradcą lub dostać darmową wycenę:

   Bardzo serdecznie polecam firmę Abakon!
   Od samego początku współpraca układała się znakomicie. Na każdym kroku można było liczyć na wsparcie merytoryczne. Firmę zdecydowanie cechuje profesjonalizm i dobre podejście do klienta.
   Myślę, że jak ktoś chce wybudować dom bez większego stresu,
   to Abakon jest świetnym rozwiązaniem.
   Polecam!

   Dominik Dobranowski

   OPINIA Z GOOGLE

   Polecam! Bardzo wysoka jakość obsługi, ekspresowy czas realizacji, bezproblemowy kontakt. Profesjonalna pomoc we wszystkich aspektach budowy domu 🙂 Warto nawiązać współpracę z firmą Abakon. Dziękuję za współpracę i poświęcony czas. Pozdrawiam

   Szymon Kamionka

   OPINIA Z GOOGLE

   Poznaj technologię budowy z keramzytu

   Budowa domu z prefabrykatów keramzytowych

   Chcesz by Twój dom powstał naprawdę szybko? Postaw na prefabrykaty keramzytowe, dzięki którym dom w stanie surowym zamkniętym powstanie nawet w 3 miesiące!

   Jak budujemy domy z keramzytu?
   Zajmujemy się kompleksową budową domów, a to oznacza, że wspieramy Klienta od etapu szukania działki, poprzez formalności i wszystkie etapu budowy, aż po wykończenie wnętrz pod klucz.

   Jakie są zalety budowy z keramzytu?
   Keramzyt to ekologiczny materiał, wypalany z gliny. Ściany z prefabrykatów keramzytowych są ogniotrwałe, odporne na wilgoć i procesy gnilne. Są na tyle gładkie, że nie wymagają tynkowania.

   Jakie projekty budujemy?
   W swojej ofercie mamy ponad 60 gotowych projektów o zróżnicowanym stylu i metrażu. Budujemy też domy według projektów z innych pracowni. Możemy również stworzyć dla Ciebie projekt indywidualny.

   Czy warto wybudować dom z keramzytu?
   Oprócz szybkiego tempa budowy nasza technologia zapewnia doskonałe parametry każdego domu. Stosowane przez nas materiały i systemy sprawiają, że nasze domy są nie tylko ekologiczne ale też energooszczędne.