Tniemy ceny na bestsellery!

 

 • wybierz jeden z 3 najczęściej wybieranych projektów w SUPER CENIE!
 • wybuduj dom z keramzytu już w 3 miesiące
 • otrzymaj najwyższą jakość wykonania
  w korzystnej cenie

Co zyskujesz budując z nami:

time icon

Krótki czas realizacji

Technologia budowy z prefabrykatów keramzytowych pozwala na budowę domu nawet w 3 miesiące od wbicia pierwszej łopaty!

house icon

Kompleksowa budowa od A do Z

Zajmiemy się Twoją budową od początku do końca. Rozpoczynamy od formalności, poprzez cały proces budowy, aż po wykończenie i oddanie Ci kluczy do gotowego domu.

certificate icon

Wysoka jakość i korzystna cena

Ściany z keramzytu pozwalają na wzniesienie wszystkich murów w zaledwie 1 dzień! Ponieważ są gładkie i suche, prace wykończeniowe można prowadzić od razu.

Bestsellery w super cenach!

Marek Mych

Doradca Klienta ABAKON

Masz pytania? Chcesz zapytać o szczegóły?

Nasz doradca z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania

ZADZWOŃ

Bardzo serdecznie polecam firmę Abakon!
Od samego początku współpraca układała się znakomicie. Na każdym kroku można było liczyć na wsparcie merytoryczne. Firmę zdecydowanie cechuje profesjonalizm i dobre podejście do klienta.
Myślę, że jak ktoś chce wybudować dom bez większego stresu,
to Abakon jest świetnym rozwiązaniem.
Polecam!

Dominik Dobranowski

OPINIA Z GOOGLE

Polecam! Bardzo wysoka jakość obsługi, ekspresowy czas realizacji, bezproblemowy kontakt. Profesjonalna pomoc we wszystkich aspektach budowy domu 🙂 Warto nawiązać współpracę z firmą Abakon. Dziękuję za współpracę i poświęcony czas. Pozdrawiam

Szymon Kamionka

OPINIA Z GOOGLE

Poznaj szczegóły:

  Budowa domu z prefabrykatów keramzytowych

  Chcesz by Twój dom powstał naprawdę szybko? Postaw na prefabrykaty keramzytowe, dzięki którym dom w stanie surowym zamkniętym powstanie nawet w 3 miesiące!

  Jak budujemy domy z keramzytu?
  Zajmujemy się kompleksową budową domów, a to oznacza, że wspieramy Klienta od etapu szukania działki, poprzez formalności i wszystkie etapu budowy, aż po wykończenie wnętrz pod klucz.

  Jakie są zalety budowy z keramzytu?
  Keramzyt to ekologiczny materiał, wypalany z gliny. Ściany z prefabrykatów keramzytowych są ogniotrwałe, odporne na wilgoć i procesy gnilne. Są na tyle gładkie, że nie wymagają tynkowania.

  Jakie projekty budujemy?
  W swojej ofercie mamy ponad 60 gotowych projektów o zróżnicowanym stylu i metrażu. Budujemy też domy według projektów z innych pracowni. Możemy również stworzyć dla Ciebie projekt indywidualny.

  Czy warto wybudować dom z keramzytu?
  Oprócz szybkiego tempa budowy nasza technologia zapewnia doskonałe parametry każdego domu. Stosowane przez nas materiały i systemy sprawiają, że nasze domy są nie tylko ekologiczne ale też energooszczędne.