Porozmawiajmy o budowie
Twojego domu

 • Planujesz budowę domu?
 • Zastanawiasz się jaką technologię wybrać?
 • Chcesz skorzystać z najlepszej formy finansowania?

  Wybudujemy Twój wymarzony dom z keramzytu nawet w 3 miesiące!

  list icon

  Pomagamy w załatwieniu formalności

  Od samego początku oferujemy pomoc w formalnościach. Skontaktujemy Cię z naszymi architektami, którzy skompletują dokumentację projektową, złożą dokumenty w urzędzie i załatwią pozwolenie na budowę Twojego domu.

  piggy bank icon

  Doradzamy w uzyskaniu kredytu na budowę

  Nasi doradcy finansowi pomogą Ci zdobyć kredyt na budowę domu, na najbardziej korzystnych dla Ciebie warunkach. Myślisz o Bezpiecznym Kredycie 2%? Przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności z nim związane.

  target icon

  Podpowiadamy jak dobrać optymalny projekt domu

  W naszej ofercie znajdziesz 60 autorskich projektów przygotowanych do budowy z keramzytu. Podoba Ci się projekt z pracowni zewnętrznej? Nie ma problemu- dopasujemy go do naszej technologii

   

  house icon

  Proponujemy indywidualne spotkanie na budowie

  Zanim podejmiesz decyzję o współpracy, oferujemy Ci indywidualną wizytę na budowie. Dzięki temu lepiej poznasz naszą technologię oraz zobaczysz na żywo jak wygląda proces budowy.

  Marta Bieniecka

  Doradca Inwestora i Ekspert finansowy

  Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły?

  Nasz doradca z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania

  Skontaktuj się z doradcą

   Bardzo serdecznie polecam firmę Abakon!
   Od samego początku współpraca układała się znakomicie. Na każdym kroku można było liczyć na wsparcie merytoryczne. Firmę zdecydowanie cechuje profesjonalizm i dobre podejście do klienta.
   Myślę, że jak ktoś chce wybudować dom bez większego stresu,
   to Abakon jest świetnym rozwiązaniem.
   Polecam!

   Dominik Dobranowski

   OPINIA Z GOOGLE

   Polecam! Bardzo wysoka jakość obsługi, ekspresowy czas realizacji, bezproblemowy kontakt. Profesjonalna pomoc we wszystkich aspektach budowy domu 🙂 Warto nawiązać współpracę z firmą Abakon. Dziękuję za współpracę i poświęcony czas. Pozdrawiam

   Szymon Kamionka

   OPINIA Z GOOGLE

   Budowa domu z prefabrykatów keramzytowych

   Chcesz by Twój dom powstał naprawdę szybko? Postaw na prefabrykaty keramzytowe, dzięki którym dom w stanie surowym zamkniętym powstanie nawet w 3 miesiące!

   Jak budujemy domy z keramzytu?
   Zajmujemy się kompleksową budową domów, a to oznacza, że wspieramy Klienta od etapu szukania działki, poprzez formalności i wszystkie etapu budowy, aż po wykończenie wnętrz pod klucz.

   Jakie są zalety budowy z keramzytu?
   Keramzyt to ekologiczny materiał, wypalany z gliny. Ściany z prefabrykatów keramzytowych są ogniotrwałe, odporne na wilgoć i procesy gnilne. Są na tyle gładkie, że nie wymagają tynkowania.

   Jakie projekty budujemy?
   W swojej ofercie mamy 60 gotowych projektów o zróżnicowanym stylu i metrażu. Budujemy też domy według projektów z innych pracowni. Możemy również stworzyć dla Ciebie projekt indywidualny.

   Czy warto wybudować dom z keramzytu?
   Oprócz szybkiego tempa budowy nasza technologia zapewnia doskonałe parametry każdego domu. Stosowane przez nas materiały i systemy sprawiają, że nasze domy są nie tylko ekologiczne ale też energooszczędne.