Zbuduj dom
z bezpiecznym kredytem 2%

 

Doradztwo budowlano – kredytowe
oraz budowa domu w jednej firmie.

 

Wypełnij formularz kontaktowy

Uzupełnij w formularzu podstawowe parametry budynku, jakim jesteś zainteresowany.

Dobierz projekt, wyceń budowę, skorzystaj z bezpiecznego kredytu 2%

 Nasz zespół doradców dobierze dla Ciebie propozycje projektów domów, w oparciu o bezpieczny kredyt 2% oraz rozpocznie pracę nad przygotowaniem wyceny.

Skorzystaj z bezpiecznego kredytu 2%

Nasz ekspert kredytowy udzieli Ci szczegółowych informacji w sprawie uzyskania kredytu na preferencyjnych warunkach. Sprawdź czy spełniasz warunki rządowego programu bezpieczny kredyt 2%.

Dobór projektu i wycena budowy domu

Aż 40 autorskich projektów Abakon spełniających warunki bezpiecznego kredytu 2%. Skontaktuj się z naszym doradcą, poznaj naszą ofertę i wyceń budowę domu.

Konsultacja kredytowa

  Sprawdź, czy spełniasz warunki rządowego programu bezpieczny kredyt 2%.
  Sprawdź zdolność kredytową.
  Zapytaj o program rządowy.

  Dominik Danek

  Doradca Klienta

  Chcesz zapytać o szczegóły?

  Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania

  Robert Miecznikowski

  Konsultant Notus

  Bardzo serdecznie polecam firmę Abakon!
  Od samego początku współpraca układała się znakomicie. Na każdym kroku można było liczyć na wsparcie merytoryczne. Firmę zdecydowanie cechuje profesjonalizm i dobre podejście do klienta.
  Myślę, że jak ktoś chce wybudować dom bez większego stresu,
  to Abakon jest świetnym rozwiązaniem.
  Polecam!

  Dominik Dobranowski

  OPINIA Z GOOGLE

  Polecam! Bardzo wysoka jakość obsługi, ekspresowy czas realizacji, bezproblemowy kontakt. Profesjonalna pomoc we wszystkich aspektach budowy domu 🙂 Warto nawiązać współpracę z firmą Abakon. Dziękuję za współpracę i poświęcony czas. Pozdrawiam

  Szymon Kamionka

  OPINIA Z GOOGLE

  Budowa domu z prefabrykatów keramzytowych

  Chcesz by Twój dom powstał naprawdę szybko? Postaw na prefabrykaty keramzytowe, dzięki którym dom w stanie surowym zamkniętym powstanie nawet w 3 miesiące!

  Jak budujemy domy z keramzytu?
  Zajmujemy się kompleksową budową domów, a to oznacza, że wspieramy Klienta od etapu szukania działki, poprzez formalności i wszystkie etapu budowy, aż po wykończenie wnętrz pod klucz.

  Jakie są zalety budowy z keramzytu?
  Keramzyt to ekologiczny materiał, wypalany z gliny. Ściany z prefabrykatów keramzytowych są ogniotrwałe, odporne na wilgoć i procesy gnilne. Są na tyle gładkie, że nie wymagają tynkowania.

  Jakie projekty budujemy?
  W swojej ofercie mamy ponad 50 gotowych projektów o zróżnicowanym stylu i metrażu. Budujemy też domy według projektów z innych pracowni. Możemy również stworzyć dla Ciebie projekt indywidualny.

  Czy warto wybudować dom z keramzytu?
  Oprócz szybkiego tempa budowy nasza technologia zapewnia doskonałe parametry każdego domu. Stosowane przez nas materiały i systemy sprawiają, że nasze domy są nie tylko ekologiczne ale też energooszczędne.